Toshiba Laptop Alan Yerler | İkinci El Bilgisayar Alınır 0545 342 52 52
0545 342 52 52

Sosyal Medyada Biz}

Toshiba Laptop Alan Yerler

Toshiba Laptop Alan Yerler

Toshiba 2.el laptop bilgisayar satmak istediğiniz için mutlaka bizler ile iletişime geçin. Dilerseniz whatsapp üzerinden ürün resmini göndererek oturduğunuz yerden alış fiyatımızıda öğrenmeniz mümkündür.

Gerek yazılımsal gerekse donanımsal olarak toshiba marka bilgisayarlarlar, diğer markalara nazaran daha sağlam ve servis ağı daha geniş olan, bilgisayar markalarından biridir. Masa üstü olsun yada dizüstü olsun bu bilgisayarlar kolay kolay arıza çıkarmaz, arıza çıkarsa bile parçası bol miktarda bulunur.

Telefon whatsapp iletişim

Model yükseltmek amacı ile elindeki bilgisayarını satmak isteyen bir çok kişi toshiba bilgisayar alanlar yerler aramaktadırlar. Bu konuda sizlerin yanınızda olduğumuzu belirterek bilgisayarımı nereye satabilirim sorusuna cevap veriyoruz ve tüm 2. el çalışır vaziyetteki toshiba marka bilgisayarlarınızı alıyoruz.

Telefon numaralarımızdan ulaşarak bizlerden fiyat alabileceğiniz gibi, whatsapp üzerinden bilgisayarınızın resimlerini göndererekte ortalama bir fiyat alırsınız. Anlaşma sağlandığı taktirde nerede olursanız olun, 30 dakika içinde bulunduğunuz yere geliyor, ödemenizi yaparak bilgisayarınızı alıyoruz.

Detaylı bilgi için 7-24 çekinmeden bizleri arayabi

2.589 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN