Bilgisayarımı Nereye Satabilirim ? | İkinci El Bilgisayar Alınır 0545 342 52 52
0545 342 52 52

Sosyal Medyada Biz}

Bilgisayarımı Nereye Satabilirim ?

Bilgisayarımı Nereye Satabilirim ?

Bilgisayarımı nereye satabilirim diyen bir çok kişinin sorularına cevap vererek alım işlemini gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Diğer firmalar gibi belli bir gün verip ödeme işlemini aksatmıyor ve ödemenizi peşin olarak yapıyoruz. Firmamızın gezici ekibi ile bulunduğunuz bölgeye gelerek alım işlemini gerçekleştiriyoruz.

Telefon whatsapp iletişim

Çevremizde bir çok kişi yeni aldığı bilgisayarlar nedeni ile eskisini satmak amacıyla 2. el bilgisayar alan yerler aramaktadırlar. Bir çok firma bulsanız dahi firma güvenirliğinin çok önemli olduğunu unutmayınız. Bir çok firma bilgisayarınızı alır ve paranızı bir gün vererek o günde ödeme yapmak ister.

Dilerseniz telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Fiyat öğrenmek isteyen müşterilerimiz ise whatsapp üzerinden göndereceği resimler ile ortalama bir fiyat öğrenebilirler.

Nakit ihtiyacınızı gidermek amacı ile, mağazalardan alacağınız Sıfır paketi açılmamış bilgisayarınızada talibiz. Eğer bilgisayar almadıysanız fakat bu düşünce içindeyseniz, yine bizlere ulaşarak hangi marka ve model bilgisayar almanız gerektiği konusundada detaylı bilgiyi sizlere verebiliriz.

1.581 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN